automn

انواع كانكس

automnRight
social
#

انواع كانكس

کانکس آرایشگاه

شنبه یازدهم 8 1398

کانکس آرایشگاه سازه ای پیش ساخته است که از نام آن میتوان به کاربرد این کانکس رسید.این کانکس که توسط گروه صنعتی اسکان سپهر  تولید و طراحی شده است دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشدکه در ادامه به آن میپردازیم اما قبل از اینکه به کاربرد این کانکس بپردازیم ، در مورد استفاده از این کانکس در مکان های مختلف و دلیل استفاده آن را در این مکان ها توضیح می دهیم.محل کاربرد کانکس آرایشگاه

ترمینال های مسافر بری ، فرودگاه ها ، نمایشگاه های بین المللی و حتی سالن های همایش بزرگ همه جز آن دسته از مکان هایی می باشندکه افراد برای قرار ملاقات های مهم و به دلیل صرفه جویی در زمان ممکن می باشد نیاز به آرایشگاه سریع و آراستن ظاهر خود داشته باشند تا آمادگی لازم برای حضور در یک همایش یا دیدار با افراد خاصی را داشته باشند. از این رو قرار دادن کانکس آرایشگاه در چنین مکان هایی نوعی نیاز تلقی شده که در سالهای اخیر با تهیه و نصب آن در این محل ها همواره شاهد استقبال مردم از آن بوده ایم.


 حتی گاها در کنار کانکس آرایشگاه فروشگاه های کوچک کفش و لباس نیز احداث می شود که گاها آنها نیز مانند کانکس مغازه ای است تا افراد بتوانند حتی پوشش خود را در صورت نیاز تغییر دهند و نیاز های اولیه خود را در تامین پوشاک خیلی سریع برطرف کنند ، البته این به منظور ساخت فروشگاه بزرگ نیست و فقط برای در دسترس بودن و در جهت افزایش رضایت مسافران یا عموم حضار در چنین فضا هایی بوجود آمده و ناگفته نماند که با توجه به بازخورد بعمل آمده از فروش نسبی خوبی نیز برخوردار بوده است.


 


 


مشخصات فنی کانکس آرایشگاه

معمولا قصد مردم از مراجعه به آرایشگاه آراستن ظاهر خودشون است و همین جمله خود گویای این مطلب می باشد که ظاهر یک آرایشگاه پیش ساخته نیز باید دارای زیبایی و طراحی خاص باشد.با استفاده از طرح ها ، مصالح ، تکنیک های نورپردازی و ترکیب رنگ های مختلف می توان این زیبایی ظاهری را برای کانکس آرایشگاه فرآهم کرد. از نظر مشخصات فنی و اصول مهندسی نیز باید این کانکس حداقل دارای ۱۴ متر مربع فضای داخلی با کف از نوع سرامیک و دیوار پوش های قابل شستشو است تا تمامی نکات بهداشتی در آن رعایت شود و همچنین فضا های داخلی کمی متفاوت تر از یک کانکس اداری و دارای میز کار است ، فضای انتظار مشتریان ، روشویی برای شستشوی سر به اندازه کافی است تا روابط کاربری صحیحی درون کانکس آرایشگاه به وجود  آید. حداقل باید پنجره دوجداره شیشه ای برای ورود نور طبیعی به داخل فضا در چنین کانکسی وجود داشته باشد اما در صورتی که چنین شرایطی فرآهم نباشد می توان از طریق نور پردازی با چراغ های هالوژنی این امر را میسر نمود.


طراحی و نصب کانکس آرایشگاه

معمولا این کانکس در کارخانه تولید و بصورت یکجا به محل منتقل و در برخی شرایط به دلیل محدودیت های موجود کانکس آرایشگاه را در محل اجرا می کنند. محل نصب آن نیز باید به گونه ای در حاشیه محل تردد مسافر یا مراجعین باشد که راهرو ها و دالان های فرعی و حتی گوشه های حیاط بهترین گزینه  برای گذاشتن این سازه است.از آنجایی که در اکثر مواقع کاربری آنها آرایشگاه مردانه است از نظر میزان دید خارجی دارای محدودیت خاصی نمی باشد اما در صورتی که کاربری آن آرایشگاه زنانه باشد باید  فیلتر های لازم جهت دسترسی یا دید غیر مستقیم در جهت حفظ حریم خصوصی داخل ایجاد شود.


همچنین در آرایشگاه ها باید فضایی جهت شستشو دست ها و همچنین سر مشتریان پس از اصلاح  وجود داشته باشد. در کانکس های آرایشگاهی اسکان سپهر  این فضاها برای شستشوی سر افراد و همچنین دست و صورت پس از اصلاح وجود دارد که در این مکان ها باید ورودی های آب و خروجی های فاضلاب را از قبل برنامه ریزی کنیم. در کانکس های آرایشگاهی باید فضایی برای متصل نمودن دستگاه های برقی مانند ماشین مو تراش و سشوار وجود داشته باشد که این موارد در کانکس های آرایشگاهی اسکان سپهر به خوبی رعایت شده اند و در قسمت های مختلف کانکس پریزهای برقی تعبیه شده است.


کانکس های آرایشگاهی باید دارای یک محفظه برای نگهداری از موهای کوتاه شده مشتریان و همچنین دیگر لوازم مصرفی آرایشگاه باشند. این محفظه در بسیاری از آرایشگاه ها به صورت یک سطل زباله  است که در کانکس های ما نیز این محفظه موجود می باشد.


اگر به دنبال این هستید که کانکس مخصوص آرایشگاه را تهیه کنید، گروه تولیدی ما این نوع از کانکس ها را آماده و به محل مورد نظر شما ارسال می کند و مراحل نصب را نیز انجام میدهد. در برخی از موارد ممکن می باشد که سازه های کانکس آرایش از پیش نصب گردند و در برخی موارد هم با توجه به ویژگی های محل مورد نظر شما امکان دارد که نصب سازه ها و تجهیزات در محل انجام شود. محلی که کانکس های آرایش باید نصب شود نیز مهم می باشد باید محل نصب طوری انتخاب شود که مسافران و افراد زیادی در آنجا رفت و آمد داشته باشند.


 


کانکس آرایشگاه

جهت اطلاع از قیمت کانکس آرایشگاه لطفا با ما در تماس باشید.

https://www.eskansepehr.co/hairdressers-conex/


(0) نظر

کانکس PODS

پنج شنبه دوم 8 1398

در اسکان سپهر، ما  شما را دعوت می کنیم تا ما را با دیگر شرکتهای ذخیره سازی مقایسه کنید ، زیرا ما ترکیبی از محصولات و خدمات با  ارزش و منحصر به فرد را برای اکثر افرادی که به دنبال یک راه حل ساده هستند فراهم می کنیم.این که آیا امنیت فوق العاده ای در کانکس فولادی ما ، انعطاف پذیری خدمات ما ، خدمات اختصاصی به مشتری و یا اینکه ما مکانهای بیشتری در مقایسه با سایر شرکتهای ذخیره سازی  داریم ، باعث می شود ما راهی عالی برای ذخیره سازی لوازم شما و یا جابه جایی آنها به شما ارائه دهیم.در این پست ما کانکس و سرویس های قابل حمل و ذخیره سازی PODS در اسکان سپهر را مقایسه خواهیم کرد تا در حد امکان اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید یک انتخاب آگاهانه برای ذخیره سازی قابل حمل  خود داشته باشید.


چگونه کانکس PODS و کانکس یکسان هستند؟

گاهی اوقات ساده ترین کار برای شروع در مقایسه ، بررسی این مسئله است که چگونه دو راه حل یکسان یا مشابه هستند. در زیر خدمات ارائه شده کانکس PODS و کانکس ارائه می شود:


راه حل های کانکس ذخیره سازی برای مشتریان مسکونی و تجاری

تحویل کانکس به محل زندگی مشتری.

با اطلاع قبلی به کانکس ذخیره شده خود در انبارها دسترسی پیدا کنید

یک راه حل برای انتقال محلی و مسافت های طولانی(انتقال لوازم با کانکس حمل و نقل)

گزینه ای مناسب برای شرکت های سنتی با بودجه کم که انتقال شرکت در طول سال زیاد دارند.

اجاره ماهانه کانکس

کانکس با اندازه های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مشتری موجود می باشد.

اگر کانکس بارگیری شده شما در تأسیسات امن ذخیره شود ، خدمات ذخیره سازی و حمل و نقل شارژ می شوند.


تفاوت در مورد کانکس ذخیره سازی واقعا در چیست؟

یک کانتینر حمل و نقل معتبر  برای حمل و نقل از طریق اقیانوس ، ریل یا جاده استفاده می شود. صرف نظر از اندازه ، کانکس برای حمل و نقل اقیانوس ساخته شده است ، بنابراین می تواند در مقابل عناصر ایستادگی کند.


 


به دلیل ساخت فولاد ، یک کانکس نسبت به یک کانکس PODS در مقابل آب و هوا بیشتر دوام می آورد ، بنابراین اگر این کانکس برای مدت زمان طولانی قرار است در فضای باز باقی بماند ، کانکس یک گزینه مطمئن تر است. برای اطلاعات بیشتر از ویژگی های امنیتی کانکس های ما دیدن کنید.

https://www.coalindia.in/ActivityFeed/MyProfile/tabid/64/UserId/578437/language/en-US/Default.aspx


(0) نظر

کانکس مدرسه

چهارشنبه اول 8 1398

اجاره یک کانکس ذخیره سازی قابل حمل برای هر کسی که به فضای اضافی احتیاج دارد  یک راه حل ایده آل برای ذخیره سازی است ، مخصوصاً برای مدارسی که به مکانهای امن احتیاج دارند که در نزدیک خودشان همچنین باشد.بسیاری از مدارس فاقد فضای لازم برای نگهداری و تجهیزات ورزشی در فضای باز هستند ، بنابراین یک کانکس  حمل و نقل یک راه حل ایده آل است.کانکس مدرسه

همچنین مشاهده یک کانکس در زمین های ورزشی برای ذخیره کیف ها ، لوازم میله ای و فلزی و …  نیز بسیار معمول است.


ما می توانیم این کانکس را تقریباً در هر جای دیگری قرار دهیم ، و گزینه های بسیاری در دسترس است که به شما کمک می کند تا کانکس نگهداری شما تا حد ممکن کارآمد باشد. فقط در مورد ویژگی های امنیتی کانکس و قفسه بندی نصب شده آن در کانتینر ذخیره شده از ما سؤال کنید.


راه حل های ذخیره سازی دائمی

اگر به دنبال یک راه حل ذخیره سازی دائمی هستید و می خواهید از کانکس های ما خریداری کنید ، خوب است بدانید که می توانید به اسکان سپهر بیایید و یکی را انتخاب کنید. قبل از خرید آن را لمس کنید ، ببینید و حس کنید ، بنابراین می دانید چه چیزی را دریافت می کنید.  حتی رنگ آن میتواند با نمای بیرونی مدرسه باشد.


ما کانکس حمل و نقل جدید و استفاده شده را در اندازه های مختلف  داریم و همه آنها با یک چیز مشترک – سرویس استثنایی و پشتیبانی از کارمندان شما همراه هستند.


 


کانکس تعدادی راه حل عالی برای ذخیره سازی مدارس ارائه می دهد. اجاره کانکس یک راه حل ذخیره سازی ایده آل برای مدارسی است که به طور دوره ای به فضای اضافی احتیاج دارند است آنها همچنین یک راه حل عالی برای ذخیره سازی دائمی هستند.


ما می توانیم کانکس را تقریباً در هر جای دیگری قرار دهیم ، بنابراین کارکنان مدرسه می توانند در صورت نیاز به دسترسی منظم به محتویات ذخیره شده در داخل کانکس ، فضای ذخیره سازی قابل حمل نزدیک را داشته باشند.


به علاوه ، ما تعدادی از ویژگی های اندازه Box و ویژگی های امنیتی را ارائه می دهیم تا به شما در ساخت هرچه بیشتر کارآمدتر مخزن شما ، مانند براکت های قفسه بندی و ویژگی های امنیتی مانند Lock Boxes کمک کند.


در اینجا ۶ مورد ذخیره سازی انواع تجهیزات  کانکس مدرسه را نام می بریم :

۱) ذخیره سازی تجهیزات و لباس تیم فوتبال


۲) ذخیره سازی فصلی برای لوازم شیمی و آزمایشگاه که در کمد جای نمی گیرند ، بنابراین دانش آموزان آنها را به کلاس نمی برند.


۳) ذخیره فایل های کابینت و پرونده.


۴) ذخیره سازی برای تجهیزات اضافی بدنسازی و مواردی مانند صندلی ها و میزهایی که برای مدرسه استفاده می شود.


۵) ذخیره سازی در هنگام نوسازی برای مواردی مانند میز ، صندلی ، وسایل اضافی ، پرونده ها و غیره.


۶) ذخیره سازی لوازم مورد نیار در برف، چمن زن و سایر تجهیزات نگهداری حیاط. لطفاً توجه داشته باشید که به دلایل ایمنی ، مخازن سوخت همیشه باید در حالی که درون یک ظرف نگهداری می شود ، خالی باشند.

https://journals.eco-vector.com/turner/comment/view/6753/0/9760


(0) نظر

کانکس خودرو

چهارشنبه نوزدهم 4 1398

وسایل نقلیه یکی از کالاهای مهم حمل و نقل هستند که به صورت ملی و بین المللی حمل می شوند. به طور معمول هنگامی که فرد تصمیم به حمل یک وسیله نقلیه می کند، این به این علت است که ماشین یک کلکسیونی است، گران است یا یک مخرب یا پروژه ارزشمند است که نمی خواهد آسیب ببیند از همین رو از کانتینر خودرو استفاده میکند.کانتینر جمع آوری خودرو

هر دو افراد و شرکت های تجاری که خودروهای خود را می فروشند می خواهند بدانند که وسیله نقلیه دقیقا با همان شرایط که داخل کانتینر شده است با همان شرایط هم خارج می شود.


بنابراین، تنها  کانکس هایی خوب هستند که نگهداری خودرو با کیفیت بالا را داشته باشند.


خوشبختانه، تعداد زیادی از  کانتینر خودرو موجود در بازار امروز وجود دارد که هر کدام منحصر به فرد برای حفظ وسایل نقلیه در هر مرحله از فرآیند حمل و نقل طراحی شده اند.


 برخی از مزایای کانتینر خودرو چیست؟

اگر به تازگی با ایده کانتینر خودرو  آشنا شده اید، ممکن است بگویید که چرا باید در یک کانتینر سرمایه گذاری کنم ، وقتی هزینه حمل و نقل هوایی را پرداخت می کنم؟ ».


بله، درست است که روش های حمل و نقل هوایی در فضای باز معمولا ارزان تر از پرداخت یک کانتینر حمل و نقل خودرو است. بنابراین، اگر قیمت تنها نگرانی شما باشد، حمل و نقل هوایی هوایی ممکن است راه حل مناسب برای شما باشد.


اما وقتی که شما مزایای حمل و نقل وسیله نقلیه خود را در یک کانتینر اتومبیل را بدانید، ممکن است نظر شما تغییر کند.


برخی از مزایای مربوط به کانتینر خودرو عبارتند از:

افزایش بیمه


همیشه توصیه می شود وسایل نقلیه لوکس، اتومبیل های کلاسیک و ماشین های جمع آوری شده با استفاده از یک مخزن ذخیره سازی اتوماتیک حمل شوند زیرا این وسایل نقلیه بیمه و در صورت هر گونه حادثه بیمه تمام و کمال آن را می پردازد.


خطر کمتر


کانتینر ذخیره سازی خودرو از وسایل نقلیه خود را از تعدادی از مشکلات محافظت می کند. از آسیب ناشی از تگرگ، گرد و غبار یا قرار گرفتن در معرض آفتاب، در برابر انفجارها و ظروف ذخیره سازی وسایل نقلیه سرقت، سطح محافظتی را فراهم می کند که واحدهای هوای آزاد نمی توانند با آن رقابت کنند. علاوه بر این، هنگامی که ماشین شما در یک کانتینر ذخیره می شود، بیننده ها قادر به تشخیص آنچه در داخل آن هست نیستند،. این به خصوص برای افرادی که حمل و نقل خودروهای لوکس  را دارند، مفید است، زیرا این مدل ها احتمال بیشتری برای علاقه دزدان و مجرمان هستند.


انحصار


هنگامی که وسیله نقلیه خود را با استفاده از یک کانتینر ذخیره سازی خودرو حمل می کنید، اطمینان حاصل کنید که خودرو شما تنها موردی است که در آن کانتینر وجود دارد. این شرکت ها واحد خود را در تریلر های بزرگ در معرض حمل می اندازند، که می تواند سطوح مختلفی داشته باشد و اغلب خودرو شما را بین وسایل نقلیه دیگر قرار می دهد.


علاوه بر این، چون شما برای فضای ذخیره سازی ظرفیت ذخیره سازی خود هزینه می کنید، می توانید انتخاب کنید که مورد شخصی سازی باشد، اگر شما به آن علاقه مند هستید. این مخصوصا برای مشتریانی است که به یک شهر دیگر منتقل می شوند و دارای اقلام شخصی دیگری هستند که می خواهند حرکت کنند.


آیا می توان وسایل نقلیه چندگانه را با یک کانتینر تکمیل کرد؟

به طور خلاصه؟ کاملا.


البته، بیشتر خودروهایی که شما نیاز به حمل و نقل کانتینر خود را برای نگه دارید، گران تر خواهد شد. اما برای مشتریانی که نیاز به حمل ماشین، تجهیزات یا وسایل نقلیه چندگانه دارند، هزینه اضافی همواره ارزش هزینه دارد. کانتینر حمل و نقل خودکار


در اسکان سپهر، ما چند کانتینر  خودرو داریم که قادر به حمل واحدهای چندگانه هستند. برای مثال، کانتینر ۴۵ سیلندر مکعب بالای ما کمی بزرگتر از یک گاراژ دو اتومبیل است و می تواند حداکثر وزن ناخالص ۳۲۴۷۵ کیلوگرم را در نظر بگیرد.


ما همچنین یک کانتینر حمل و نقل ۴۰ “را داریم که در هر دو طرف دربهای نوسان را برای راحتی در هنگام سوار شدن و بارگیری غیرفعال می کند.


(0) نظر

ساخت کانکس

سه شنبه یازدهم 4 1398

صوفی و شوهرش Dom در حال خرید یک کانکس زیبا و مدرن در نزدیکی آدلاید استرالیا هستند. داستان آنها نه تنها به خاطر زیبایی شناسی کیفیت ساخت آنها الهام بخش است، بلکه به دلیل استفاده از آن به عنوان کانکس اجاره کوتاه مدت، وضعیت مالی آنها را کاملا تغییر داده است. ما می دانیم که واقعا شما از طراحی خود لذت بردید و می شنویم که چگونه با هم به عنوان یک تیم همسر همکاری کردید تا یک کانکس شگفت انگیز ایجاد کنید!چه چیزی شما را جذب ساخت کانکس حمل می کند؟

آیا شما روش های ساخت دیگر برای کانکس اجاره کوتاه مدت در نظر گرفتید؟

ما چندین پروژه مختلف کانکس های کوچک  را از سراسر جهان در رسانه های اجتماعی دنبال کرده یم و برخی از علاقه ما به انجام کاری از خودمان است. با توجه به محدودیت های زمانی که ما داریم، یک کانکس حمل و نقل به دلیل ساخت پیش ساخته جذاب بود: نیازی به ساخت دیوارها یا سقف برای ساختن پروژه از زمین نبود.


ما به روش های دیگر ساخت و ساز و کانکس نگاه کردیم و فقط بیشتر ما را هیجان زده میکرد. این نیز یک کمی برای ما یک چالش بود تا اطمینان حاصل کنیم که همه چیز را در کانکس خانه قرار می دهیم. همچنین  آسان بود که ما قبل از ساخت کانکس همه ی لوازم مورد نیاژ را تهیه کنیم، به طوری که ما آماده بودیم که به طور مستقیم به ساخت بپردازیم.


در مورد ساخت کانکس بیشتر به ما بگویید

وقتی کانکس وارد شد چهار ماهه باردار شدم با کودک دوم ما. ما تصمیم گرفتیم که این پروژه به طور بالقوه شکاف درآمد ما را تامین کند تا من بتوانم با فرزندانم در خانه باشم. با توجه به این هدف، مهم است که قبل از اینکه کودک را به عنوان فرزند در نظر داشته باشید، این پروژه را تا حد امکان انجام دهیدم..


ما قبلا خانه ای را که توسط خودمان ساخته شده بود، بازسازی می کردیم و از طریق این فرایند، بسیاری از چیزها را آموخته ایم و نمی دانستیم. شوهرم تجربه ای در ساخت و ساز نجاری دارد و هم بسیار مفید و هم مصمم است! من عاشق فرآیند طراحی و سازماندهی پروژه ها هستیم، بنابراین یک تیم عالی ایجاد کردیم. ما مخزن را با استفاده از مواد و روش های ساختمانی نصب کردیم که می دانستیم راحت هستیم، از این رو مقدار زیادی از چوب استفاده می شود.


 


در مورد طراحی و ساخت کانکس 

کانکس مورد استفاده ما یک مکعب ۴۰ پا است. ما از عایق بت فایبرگلاس بین دیوارها استفاده کردیم، کف و سقف را با تخته سه لا با کیفیت بالا ترسیم کردیم. چهار  اسکلت در  ۴ جا وجود دارد، یکی از آنها دارای دسترسی جداگانه ای از بقیه است و یک توالت  برای کسب و کار شوهر من در کنار آن است.


درب های درب کشویی (درهای جیب) بین اتاق خواب، حمام و محل زندگی وجود دارد که اجازه می دهد فضای دیوار بیشتر برای مبلمان که در آن درب های نواری دخالت داشته باشد. ما یک توالت اکو و یک بار بزرگ را نصب کردیم و پنجره های بسیار بزرگ در اتاق خواب و سالن را برای حداکثر نور اجازه دادیم.


 


توالت اکو

درب پاکت پی سی منجر به حمام با سرویس بهداشتی می شود


درب های فلزی بیرونی به طور دائمی باز می شود و در انتها یک پنجره  از کف تا سقف نصب می کنیم تا از نماها استفاده کنیم. این دیدگاه ها همچنین می توانند بر روی عرشه ای که ساخته شده است ، در اطراف جلوی کانکس بسازیم. ما در نهایت ساخت آن را بزرگتر از طرح اصلی اختصاص داده، اما فضای اضافی  به خوبی پوشش داده شده است.


 فضای باز

نمای بیرون از طریق تراس و پنجره های جانبی


ما تصمیم گرفتیم که اندازه آشپزخانه را به حداقل برسانیم؛ زیرا ما قصد داریم به طور عمده از کانکس برای اجاره کوتاه مدت استفاده کنیم. در عوض اجاق، اجاق و اجاق مایکروویو، ما آشپزخانه های القایی قابل حمل و BBQ خارج از خانه قرار دادیم.


آشپزخانه کوچک 

ما از یک معمار استفاده نکردیم، بلکه یک طراح ساختمان نیاز داشتیم که برنامه های تصویب شورا را تهیه کند.


من زمان زیادی را صرف تماشای برنامه های دیگر کانکس ها و طراحی ها و ایده ها کردم تا زمانی که احساس  کردم برای ما این کانکس خوب است پس شروع به ساخت آن کردیم. طراحی کلی کانکس را گرفتم و ایده های پنجره ها و دیوار ها و کف را تا قسمتی از ایده های خودمون استفاده کردیم.


ما کسب و کار قبلی را که متعلق به ما بود را فروختیم، بنابراین ما سرمایه را برای ساخت و ساز پرداخت می کردیم و ما صرف ساخت کانکس ساختمانی خودمان بودیم.


سفارش جدید و ساخت کانکس خالی بسیار آسان بود و چند هفته بعد در ماه ژوئن ۲۰۱۷ از طریق هواپیما حمل بار وارد شد. 


کانکس در محل ورودی و به طور مستقیم بر روی بنیاد تخلیه می شود

من قبلا کارهایی را که مورد نیاز ما بود انجام دادیم، بنابراین در مورد سفارش همه چیز در حالی که منتظر مهندسین فولاد برای ساخت و نصب قاب پنجره بودیم،این پروژه تا ۶  هفته به پایان رسید.


(0) نظر

کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی

چهارشنبه بیست و دوم 3 1398

کانکس مطبوعاتی یکی از محصولات کانکس اسکان سپهر خدمات شهری و فروش روزنامه و مجلات در سطح شهر است.این نوع محصول در انواع کامپوزیتی با کرکره برقی و یا نوع ساده تولید می گردد و ابعاد آن از حدود ۵ متر مربع تا ۱۸ متر بنا به درخواست مشتریان متغیر است و ممکن  می باشد بزرگتر یا کوچکتر باشد.انواع کانکس مطبوعاتی بطور کلی کیوسک های مطبوعاتی در دو نوع کامپوزیتی و معمولی تولید می گردند که در ادامه بصورت جداگانه هرکدام را مورد برسی قرار می دهیم.


 


کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی

نوع کامپوزیتی دارای ظاهری شکیل تر و امروزی تر است اما نوع ساده دارای ظاهری سنتی است که از نظر هزینه ها و قیمت تمام شده با یکدیگر متفاوت و نوع کامپوزیتی معمولا بالاتر می باشد. اما برای فضا های شهری مدرن قطعا پیشنهاد ما نوع کامپوزیتی و لوکس است. کانکس مطبوعاتی کامپوزیتیاین محصول با نمای کامپوزیت آلومینیومی و پنجره های دوجداره ساخته میگردد که یک کرکره برقی ریموت دار روی پنجره را می پوشاند ، شاسی این کار از نوع تیر آهن نمره ۱۸ سنگین بصورت دورکلاف و اسکلت آن با پروفیل های آهنی سنگین به ضخامت ۲ میلیمتر می باشد.و از نظر مقاومت در نوع خود بی نظیر بوده.


  


 


کف کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی و اسکت آن

 


تمام اسکلت کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی جهت جلوگیری از فرسایش آغشته به ضد زنگ به ضخامت دو میکرون  است.کف کانکس از نوع تخته ضد آب به ضخامت ۱۸ میلیمتر همراه با کفپوش طرح پارکت مقاوم در برابر سائیدگی است.دیواره های داخلی با دیوار پوش pvc طرح چوب است که روی عایق پلی استایرن ۴ سانتیمتری توسط تخته کوبی نصب می شود.این دیوار پوش ها هم در برابر رطوبت و آب مقاوم و هم در سرما و گرما دچار تغیر رنگ و شکل نخواهند شد. همچنین به راحتی می توان با آب یا دستمال مرطوب سطح آنها را تمیز کرد.


 


سیستم برق کشی کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی

سیستم برق کشی این کانکس کامپوزیتی بصورت روکار است که بخش اصلی آن از داخل قرنیز هایی که نقش داکت را نیز ایفا می کنند عبور کرده و توسط داکت های استاندارد به یک فیوز مینیاتوری جهت حفاظت از مدار متصل میگرددروشنایی توسط تایل مهتابی که بر روی سقف نصب گردیده تامین می گردد و روشنایی بیرون توسط هالوژن های LED که بر روی تاج کانکس نصب شده تامین می شود.این نوع کیوسک مطبوعاتی بهترین و به روز ترین محصول جهت استفاده است که هم از نظر مقاومت و دوام و هم زیبایی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی در ابعاد ۲.۴*۳ تا ۳*۶ بصورت تیپ در رنگ های مختلف تولید  می گردد اما بنا به سفارش ابعاد بزرگتر آن نیز قابل اجرا است. کانکس مطبوعاتی معمولی این محصول همان کیوسک های مطبوعاتی قدیمی هستند که با روی کار آمدن کانکس های کامپوزیتی کمی این روز ها کمرنگ شده اند.


 


بنا به سفارش و مطابق نیاز طبقه و قفسه های مورد نیاز و همینطور افزونه هایی مانند استند های نگهداری روزنامه و مجلات ، سایه بان کالسکه ای و اینگونه امکانات نیز می توان برای آن تولید کرد.شرایط استفاده از کانکس مطبوعاتی پس از خرید و انتقال کانکس مطبوعاتی نکاتی برای استفاده از آن وجود نیز دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. از جمله مهمترین آنها محل قرار گیری سازه و جایگیری آن در فضای مذکور به گونه ای که هم در دید عموم قرار داشته و هم سد راه عابرین نگردد. همچنین فضایی برای قرار دادن استند روزنامه ها و جراید روز پرتیراژ در دسترس عموم بهتر می باشد در جلوی آن قرار گیرد که خریداران بتوانند به راحتی آنها را مشاهده و تیتر روزنامه ها را مطالعه کنند.از طرفی باید شرایط حفظ این روزنامه ها در برابر باران و باد های شدید در محل فرآهم گردد.


http://knsz.prz.edu.pl/forum/member.php?action=profile&uid=68478


https://xoops.ec-cube.net/userinfo.php?uid=247616

(0) نظر

کانکس 12 متری

پنج شنبه دوم 3 1398

کانکسهای ۱۲ متری غالباً به طور استاندارد با عرض های ۳۰۰ و ۲۵۰ سانتیمتر ساخته می شوند که می توانند به صورت ثابت یا متحرک باشند.ارتفاع استاندارد خارجی کانکس ها ۲۴۰ سانتیمتر می باشد. کانکس های ۱۲ متری به صورت سالنی ، دو اطاقه ، سه اطاقه با قابلیت اجرای سرویس بهداشتی ، حمام ، توالت و دستشویی و سرویس آبدارخانه قابل اجرا می باشند. قیمت کانکس های ۱۲ متری جهت شرکت های ساختمانی مهندسی ، پیمانکاران صنعت نفت ، شرکت های گاز و پتروشیمی ، امداد جاده ای ، سازمان های دولتی ، جنگلبانی ها ، تجهیزات کارگاهی ، پست های انتقال نیرو، شهرداری ها ، نیروگاه ها ، حمل و نقل و راهداری ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه ، مرکز امداد و نجات جاده ای ، پلیس راه ، اورژانس ، هلال احمر ،بیمارستان صحرایی، آب و فاضلاب و مجموعه شرکتهای برق منطقه ای استانها و مرزبانی مورد استفاده قرار میگیرند و قیمت آن نسبت به نیاز های شما سنجیده می شود.قیمت کانکس 12 متری
انواع قیمت کانکس ۱۲ متری به شرح ذیل می باشد:

  • کانکس ۱۲ متری سه اطاقه با یک درب خارجی و دو درب داخلی
  • کانکس ۱۲ متری سه اطاقه با سه درب خارجی
  • کانکس ۱۲ متری دو اطاقه با سرویس بهداشتی و حمام و آبدارخانه
  • کانکس ۱۲ متری دو اطاقه با دو درب خارجی
  • کانکس ۱۲ متری دو اطاقه با یک درب خارجی و یک درب داخلی به همراه سرویس بهداشتی
  • کانکس ۱۲ متری به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه
  • کانکس ۱۲ متری سالنی با سقف شیبدار دو طرفه
  • کانکس ۱۲ متری دو اتاقه با یک درب خروجی و دو درب داخلی به همراه آبدارخانه در وسط

شایان ذکر می باشد که کلیه کانکس های ۱۲ متری خارج از اندازه استاندارد میتواند طبق سفارش متقاضی و خارج ازین چارچوب با رعایت موازین استانداردها ، تولید و ارائه می گردد.

لازم به ذکر است این استنباط که شاید محصولات با قیمت های نازل تر ، کیفیت پایینی  دارند و یا غیر استاندارد می باشند ، در مورد محصولات و کانکس های اسکان سپهر بین الملل صدق نمی کند، زیرا ما تمام محصولات با هر نوع کیفیت و ساختار را طبق استانداردهای مورد قبول این صنعت تولید کرده و تمام مواد اولیه و مصرفی و لوازم مورد نیاز را به بهترین نوع و استاندارد تهیه و در اجرا نیز کلیه شرایط فنی و استانداردهای بین المللی را رعایت می نماییم و هرکدام از کیفیت های ما در نوع خود از بهترین ها محسوب می گردد.
 

قیمت کانکس 12 متری


تولید کانکس ۱۲ متری

تولید کانکس ۱۲ متری از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی اسکان سپهر است . تولید کانکس ۱۲ متری برای مصارف مختلفی کاربرد دارد . این سازه ها بر خلاف کانکس های ۶ متری تولید کمتری داشته و مشتریان کمتری به خود اختصاص می دهد و به همین دلیل نمی توان قیمت کانکس ۱۲ متری را به طور مشخص تایین کرد .

تولید کانکس ۱۲ متری بیشتر در دو مدل ۲٫۴۰ * ۱۲ ( ۳۶ متر مربع ) تولید می شود . این سازه ها بیشتر بصورت سفارشی تولید شده و بر اساس نقشه و پلان طراحی از قبل تهیه شده اجرا می شوند .

تولید کانکس ۱۲ متری بیشتر برای کانکس ویلایی ، کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مهندسی ، دهها نوع دیگر می تواند کاربرد داشته باشد و مختص به شغل و حرفه ی خاصی نیست و قیمت کانکس ۱۲ متری با همین معیار ها تایین میشود .

امروزه با کمک چنین سازه هایی و با ابعاد ۳ * ۱۲ متر می توان وبیلاهای اقامتی قابل جابه جایی تولید نمود . با این کار فضای مناسبی برای کانکس و سازه و استفاده آن برای شخص فراهم خواهد شد .
با فضای ایجاد شده توسط کانکس ۱۲ متری می توان امکانات زیادی در این سازه ها فراهم نمود .

تولید کانکس ۱۲ متری با دو نوع شاسی امکانپذیر است . نوع اول شاسی بصورت موازی ( اسکی ) است . برای اجرا کف این سازه ها از تخته استفاده می شود . نوع دوم شاسی بصورت دور کلاف است . این شاسی ها برای اجرای کف سرامیک بسیار مناسب هستند البته کف تخته نیز در این شاسی ها اجرا می شود و برای اجرای کف سرامیک بهتر است این کار در همان محل نصب انجام شود .


قیمت کانکس 12 متری

 

بخاطر فضای زیاد و مناسب در این سازه ها می توان در این نوع کانکس از چند اتاق بهره مند شد . اتاق های مختلف معمولاً در کانکس های ۱۲ * ۳ متر ( ۳۶ متر مربع ) بیشتر دیده می شود و خود این اتاق بندی ها دارای نقشه و پلان اختصاصی هستند که در قیمت کانکس ۱۲ متری تاثیر گذاشته و باعث بالا پایین شدن آن میشود .

امکانات رفاهی در این سازه ها براحتی قابل اجراست . از امکانات رفاهی آن می توان به سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره کرد در بیشتر مواقع سرویس بهداشتی و حمام بصورت جداگانه ساخته می شوند و امکانات لازم در هر کدام را در آن قرار می دهند این سرویس های بهداشتی برای آسایش ساکنان است . معمولاً درب سرویس بهداشتی توالت را به خارج از کانکس و فضای باز طراحی و اجرا می کنند ولی می توان درب حمام را به داخل سازه طراحی و اجرا کرد .

آشپزخانه نیز با امکانات مناسب تحویل مشتری می شود . این امکانات شرایط یک آشپزخانه معمولی را برای استفاده کنندگان فراهم می نمایند .

آبگرم مصرفی نیز توسط یک آبگرمکن برقی فراهم می شود ، ولی در داخل این سازه ها نمی توان آبگرمکن گازی نصب کرد . این کار باعث گاز گرفتگی افراد ساکن در آن خواهد شد و لازم است آبگرمکن گازی در خارج از کانکس و داخل یک محفظه نصب و به بدنه ی کانکس وصل شود .

حمل این سازه ها براحتی صورت می گیرد و می توان برای حمل آن ها از یک دستگاه تریلر بهره برد .

دست دوم این سازه ها نیز دارای مشتریان خاص خود است و فروش دست دوم آن ها رونق دارد ولی بدلیل امکانات موجود در آن فروش دست دوم آن قدری زمان بر است و معمولاً این سازه ها به تولید کننده ی آن فروخته می شود و یکی از مزیای بزرگ این که قیمت کانکس ۱۲ متری برای فروش دسته دوم تقییر چندانی نمیکند  .قیمت کانکس 12 متری

 گروه صنعتی اسکان سپهر طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی از تولید کنندگان کانکس های ۱۲ متری با کاربری های متفاوت است . تمامی کاربری های قابل اجرا در این سازه ها توسط این شرکت اجرا می شود و کیفیت این محصولات با بالاترین حد ممکن و قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس و متعلقات آن می توانید با گروه مشاوران اسکان سپهر ارتباط برقرار کرده و از مشاوران مجرب شرکت راهنمایی دریافت نمائید .

(0) نظر

کانکس فست فود

چهارشنبه بیست و پنجم 2 1398

کانکس غذا و ساندویچ


کانکسهای غذا و ساندویج فروشی و اغذیه فروشی جزء کانکس خاص محسوب میگردند و باید استانداردهای مخصوص در آنها رعایت گردد مهمترین نکته سیستم تهویه هوا و خروج دود و بخار می باشد ناشی از پخت غذا  می باشد چون غذای فست فودی دود زیادی دارد و حتما باید از تهویه قوی و هواکشهای صنعتی استفاده گردد.از لحاظ ظاهری هم نورپردازی آن مهم است نکته دیگر قابل شستشو بودن این کانکس هاست که مخصوصا قسمت پخت غذا حتما باید روشوئی دو لنگه ، آبچکان و کابینت مخصوص محل استقرار یخچالهای صندوقی و ایستاده را در نظر بگیریم کف قسمت پخت غذا حتما باید از جنس ورق فلزی آجدار یا سرامیک باشد که درطی روز ممکن است چندین بار نیاز به شستشو و ضد عفونی باشد . دیوارپوش داخلی باید فلزی یا ازجنس PVC یا MDF استفاده نشود . سیستم اطفاء حریق نیز حداقل با نصب یک یا دو کپسول آتش نشانی اجرا شده باشد نصب تابلو جهت کاربری کانکس اغذیه فروشی و…


  در کانکس های غذا و ساندویچ باید در نظر بگیریم که ماموران بهداشت مرتب در تردد کانکس غذا هستند و باید شرایط ساخت این کانکس ها طوری باشد که به راحتی نظافت گردند معمولا در بیمارستانها ، پادگان ها ، مدارس نمایشگاه ها و سمینارها و … کانکسهای فست فودی مستقر میگردند و ممکن می باشد داخل ساختمان ها یعنی مکانهای مسقف هم قرار بگیرد .


جهت آنهایی که در محوطه باز قرار دارند باید تمهیدات لازم جهت ملاحظات نفوذ آب ، باران و شرایط جوی را در نظر بگیریم باید پیشخوان مناسب جهت عرضه و فروش داشته باشد بهترین و پر مصرف ترین ابعاد این نوع کانکس ۲/۵*۶ یا ۲/۵*۸ می باشد اجرای سیستم لوله کشی آب گرم نیز حائز اهمیت می باشد جعبه کمکهای اولیه در این کانکسها به لحاظ بهداشتی ضروری می باشد بهتر می باشد یک محل خاصی روی دیوار در نظر بگیریم که در دید عموم باشد تحت عنوان محل نصب کارت بهداشت کارگران .


از کانکس غذا خوری در مکانهای مختلفی میتوان استفاده کرد .این نوع کانکس این امکان را فراهم میکند که در داخل آن میز و صندلی چیده شود تا افراد بتوانند در داخل کانکس غذای خود را میل نمایند. کانکس غذا خوری در ابعاد و اندازه های مختلف امکان ساخت دارد و اندازه کانکس غذاخوری بستگی به تعداد نفراتی دارد که می خواهند از این کانکس استفاده نمایند. کانکس غذا و ساندویچ  را میتوان در پروژه های ساختمانی عمرانی ,کارگاهها کارخانجات,دانشگاهها,مدارس و هر مکانی که به غذا خوری احتیاج باشد استفاده کرد.


تجهیزات فنی کانکس غذا و ساندویچ  :


شاسی کانکس غذا خوری: شاسی استفاده شده در این نوع کانکس از تیر آهن میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس آموزشی دارد .یعنی در مواقعی که اندازه کانکس آموزشی بزرگ باشد از تیر آهن هایی با ضخمات و قطر بیشتر استفاده میگردد .


اسکلت کانکس غذا خوری: در اسکلت این نوع کانکس از پروفیل آهنی استفاده میشود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد در ضمن اسکلت کانکس در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد.ضد زنگ طول عمر اسکلت کانکس را زیاد میکند و از پوسیدگی آن جلو گیری مینماید .


 


 

 


پر کننده خارجی کانکس غذا خوری: برای پوشش دادن قسمت خارجی کانکس میتوان از ساندویچ پانل در طرح ها ورنگ های مختلف بهره گرفت و یا از پانل های پی وی سی که دارای استاندارد هستند استفاده کرد که به کانکس نمای زیبایی می دهد ویا میتوان از ورق های کامپوزیت برای نمای خارجی کانکس آموزشی استفاده نمود .


 


پر کننده داخلی کانکس غذا و ساندویچ :


برای پوشش دادن قسمت خارجی کانکس از پانل های پی وی سی که دارای استاندارد می باشند و در برابر رطوبت و حشرات مقاومت بالایی دارند میتوان استفاده نمود و یا از ورق های ام دی اف با ضخامت های ۳ میل و یا ۶ میل استفاده کرد این ورق ها دارای تنوع رنگ هستند.


 


جنس سقــف کــانکـس غذا و ساندویچ :


سقف دارای دو قسمت است اولین قسمت سقف کانکس قسمت خارجی است که با آب و هوای بیرون مستقیم در تماس است و قسمت دوم سقف کانکس قسمت داخلی است که از داخل کانکس قابل مشاهده است و در زیبایی و نمای داخلی کانکس تاثیر دارد قـسـمـت بـیـرونـی سـقـف از ورق گـالـوانـیــزه خــود رنــگ سـیــنـوسی بــا ضـخــامت اسـتــانـدارد و عـایق بــنـدی کــامــل و قـسـمــت داخـلـــی مـتـنـاسـب بــانــوع پــوشـش داخـلــی یو پـی وی ســی یا ام دی اف پرکننده


کف کانکس غذا و ساندویچ:

برای پوشش کف کانکس از تخته چند لایی خارجی که دارای ضخامت مناسب است استفاده میگردد هم چنین میتوان از ورق های پی وی سی برای کف استفاده کرد .

(0) نظر

کانکس سقف شیب دار چیست؟

چهارشنبه بیست و پنجم 2 1398

کانکس سقف شیب دار تبدیل به یک نماد و المان مشخص برای سازه های پیش ساخته شده است و دلیل اصلی این امر نیز استفاده از این نوع سقف در سال های ابتدایی ظهور محصولات کانکس اسکان سپهر است که همگی دارای این نوع سقف هستند.جمع آوری آب باران و هدایت آن به زمین و از طرفی بلند تر شدن سقف سازه از داخل بطوری که بتوان در آن از آویز و لوستر استفاده کرد جز اصلی ترین دلایل این امر بوده و از طرفی باعث می شد برف در هنگام زمستان از روی سقف به علت شیب آن پائین ریخته و روی سقف نماند.


کانکس سقف شیب دار

اما امروزه با تغییراتی که در روند طراحی کانکس توسط گروه اسکان سپهر رخ داده می باشد این نوع سقف فقط شامل برخی از سازه ها می گردد زیرا سیستم های جمع آوری آب باران اجازه اجرای بام را با شیب ۵ درصدی مقدور کرده است و دیگر اجباری به استفاده از شیب های تند وجود ندارد.


مزایای کانکس سقف شیب دار

مزایای کانکس با سقف شیب دارهمانگونه که پیش تر گفته شد ساخت کانکس  سقف شیب دار باعث می شود که فضا داخلی اتمسفر سبک تری را داشته و نفر احساس کند در فضای بزرگتری قرار دارد و این موضوع بخصوص در کاربری های اداری و مدیریتی بیشتر اهمیت دارد زیرا باعث مجلل شدن محیط داخلی می شود. از طرفی با تحقیقات به عمل آمده نشان داده شده است که این نوع سقف اتلاف انرژی کمتری داشته و دمای محیط را بهتر از نوع سقف صاف حفظ می کند که البته با درصد اختلاف کمی این اتفاق رخ می دهد.از مزایای خارجی نیز به هدایت کردن آب باران و برف به نواحی سازه که در آنجا فلاشینگ ها و آبرو هایی تعبیه شده می باشد تا این نزولات آسمانی را از طریق ناودان های مخصوص به شبکه فاضلاب یا زمین انتقال بدهد.


دیگر دلیل این امر هم زیبایی بصری سازه بوده و اینکه کانکس  را شبیه یک کلبه و یا خانه کوچک نمایان می شود و باعث ایجاد تصویر زیباتری از این سازه های پیش ساخته می گردد.انواع کانکس  سقف شیب دار انواع روش های اجرای کانکس با سقف شیب دار معمولا به سه دسته اصلی تقسیم می گردد که البته این سه دسته دارای شاخه های فرعی نیز هستند.نوع های اصلی آن استفاده از شیب بطول ، شیب به عرض و شیب یک طرفه است که هرکدام در جای خود دارای کارایی و زیبایی خواهند است و بنا به تصمیم طراح و مشتری یکی از این روش ها برای اجرا گزیده می گردد.دیگر روش ها مانند کانکس شیب دو تکه ، شیب ژاپنی و نقاب دار نیز زیر مجموعه هایی از همین سه روش اصلی است.نوع مصالح مورد استفاده برای پوشش سقف نیز معمولا در سیستم کانکس اسکان سپهر استفاده از ورق های فولادی گالوانیزه شده دارای طرح سفال که رنگ الکترواستاتیک دارند می باشد. اما گاها از طرح ها و نوع های دیگر نیز بنا به نیاز استفاده می گردد.


https://forums.huduser.gov/member.php?action=profile&uid=186653

  آدرس دفتر مرکزی : تهران، صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه پنجم ، واحد 511


تلفن  های واحد فروش :


80 56 23 44 – 021


20 57 23 44 – 021


13 72 31 88 – 021

98 73 31 88 – 021
35 72 31 88 – 021


0912-2447836
 


(0) نظر

کانکس سرویس بهداشتی

شنبه بیست و چهارم 1 1398

کانکس سرویس بهداشتی: اسکان سپهر تولید کننده انواع کاراوان های سرویس بهداشتی ثابت ومتحرک دراندازه های متفاوت  ، کانتینر ، مجموعه های پیش ساخته بسته به نیاز می توان از سرویس های بهداشتی تک و یا چند چشمه استفاده نمود و همین طور بسته به محل و فرهنگ های مختلف می توان از نماها و سرویس های مختلف (ایرانی و فرنگی) در توالت پیش ساخته استفاده نمود .کف سرویس ها سرامیک درجه یک . لوله کشی به صورت روکار می باشد و از شیرآلات استاندارد درجه یک ایرانی استفاده می گردد .جنس درب و پنجره های توالتهای پیش ساخته از جنس آلومینیوم میباشد.


انواع کانکس سرویس بهداشتی :


سرویس بهداشتی پرتابل

سرویس بهداشتی تک چشمه

سرویس بهداشتی چند چشمه

سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت

سرویس بهداشتی فایبر گلاس

سرویس های حمام توالت پیش ساخته دارای انواع سه کابین-شش کابین ویک کابین وغیره میباشد.


برای مشاهده ادامه این مطلب به سایت کانکس اسکان سپهر مراجعه کنید و یا با کلیک بر روی کانکس سرویس بهداشتی


  آدرس دفتر مرکزی : تهران، صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه پنجم ، واحد 511تلفن  های واحد فروش :80 56 23 44 – 021


20 57 23 44 – 021


13 72 31 88 – 021


98 73 31 88 – 021


35 72 31 88 – 0210912-2447836


(0) نظر
X